שמחה סיסי מן הינה מטפלת במגוון רחב של תחומים ברפואה המשלימה, כשהדגש הוא הקשר בין הגוף לנפש והעברת תהליכים לשינוי והעצמה אישית.
כיוון שמדובר במכרה ותיקה ובמורה שלי שאני מלאת הערכה ואהבה כלפיה, אני מפנה לה את הבמה, שתכירו גם אתם:

  את המסע שלי לעולמות פנימיים התחלתי לפני כעשרים שנה, בעקבות התקפי מיגרנה שלא פסקו. צברתי בדרכי החדשה, ארגז כלים רב, בתחומי הרפואה המשלימה, שנוגעים לכל רמות ההוויה שלנו: גוף נפש ורוח. כאשר קבלתי ברייקי את המאסטר, הבנתי שדרך החיים שלנו אמורה להיות רוחנית, שמשמעותה אהבה לעצמי ולאחר. ו"אהבת לרעך כמוך"  הינו ציווי שבמפורש אומר שעלינו לאהוב את עצמנו, כדי שנוכל לדעת לאהוב גם את האחר. וברמה היותר עמוקה, העבודה שעלינו לעשות משולה לסיפור יציאת מצרים, לעזוב את כל הסממנים שהופכים אותנו עבדים לחומר, לדפוסי התנהגות, למחשבות, לאמונות ולצאת לשחרור כבני חורין מכל אלה.
בנוסף אני מלמדת יחידים וקבוצות מודעות עצמית, חוגי העצמה, פרחי באך, רייקי ודמיון מודרך. הוצאתי שני ספרי שירה ואני כתבת במגזים "חיים אחרים".
אני מאמינה שהכאן ועכשיו מאפשרים לנו חיבור עם הנצח והחזון שלי שכול אחד מאיתנו יעבור תהליך של התמרה אישית. השינוי הוא אינדיבידואלי. יש בו עליות וירידות אך כאשר הוא מושג ואנו מגלים את כוח החיים הזורם בעורקינו, שמהותו אהבה, אנו מתחברים לתודעת האחדות ונהפכים לאהבה.

מאמרים בנושאי טיפול הוליסטי מאת סיסי מן:

המאמרים באדיבות מגזין "חיים אחרים" מבית מוטו תקשורת.


   ○ הילדים המוגדרים כאוטיסטים
   ○ למי צלצלו האוזניים
   ○ המתקשר הטוב
   ○ הכאב כחסד גדול
   ○ אימון אישי או טיפול נפשי