הילינג הינה שיטת ריפוי וחיזוק הגוף בעזרת אנרגיה נפשית, יכולת ריפוי זו נמצאת אצל כל אדם במידה כזו או אחרת .
הילינג היא שיטת ריפוי הידועה משחר ההיסטוריה כאשר בכל חברה או תרבות ייחסו לה שמות או כוחות שונים.
הילינג במובן הרחב שלו הוא הבאת מזור וריפוי תוך שימוש כל תחומי הרפואה הידועים, נשימה, תזונה, צמחי מרפא, צבע, מדיטציות, גבישים,הדמיה.. ועוד, כמובן בעדיפות לרפואה המשלימה ובנוסף תוך שימוש באנרגיה הנפשית.
היקום והאדם בנויים משדות אלקטרו מגנטיים, שדות אלו מושפעים מהאמונות, המחשבות והרגשות שלנו שיחדיו מהווים את האנרגיה הנפשית שלנו, המשפיעה על כל צעד ומהלך בחיינו.
טיפול הילינג הוא בעצם המפגש בין השדה האלקטרו מגנטי של המטפל וזה של המטופל.
המטפל בהילינג/ הילר לומד לזהות היווצרות עומסים בשדה האלקטרו מגנטי והוא פועל ע"י התכווננות והקרנה של גלי אור או גלי אנרגיה או גלי צבע אל השדה או למקום העומס תוך מיקוד המטופל לנושא/ העומס באנרגיה הנפשית שלו.
התמקדות המטפל והמטופל מסתכמת בניסיון לאפשר הקלה בעומס עד יצירת שדה אנרגטי נקי וזורם בצורה הרמונית.
כולנו מכירים את התחושות האנרגטיות אשר משפיעות על גופנו הפיסי בצורת מועקה, כאב ואפילו מחלה.. כעס רציני, עצבות, שיברון לב, תסכול מתמשך, תחושת אשמה.. ועוד רבים ושונים.
הילינג מתמקד בהבנה שהכל מתחיל באנרגיה הנפשית שלנו לפני הפיכתו למשהו ברור או מוגדר בגופנו וכל מטרתו היא להביא להקלה וריפוי ברמה הזו ורמה זו היא שתניע את הגוף לבריאות איתנה והרמונית בין הרמה הנפשית לפיסית.
הכלים בהם משתמש ההילר הם הבנת הרבדים האנרגטיים סביב האדם והיקום, הבנת הצ'אקרות (מרכזי אנרגיה) המקשרות בין הרבדים לגופנו הפיסי והשפעתם הנרחבת על תפקודנו המנטלי והרגשי ותפקוד אברי גופנו השונים.

בהמשך תוכל/' למצוא:
מאמר נרחב על הילינג
מאמר על הילינג יהודי
מאמר על חוקי הקוסמוס